Popüler Yayınlard

Sayaç

Home » , » Kiraz Mevsimi Dizisi

Kiraz Mevsimi Dizisi

Sponsorlu Bağlantılar
http://www.canliyayintvizle.net/2013/10/fox-tv.html
kiraz mevsimi dizisi
Yeni bir gençlik dizisi daha başlıyor. Süreç film tarafından yapımcılığı üstlenilen Fox Tv yeni dizisinin, yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’ın, senaristliğini Aslı Zengin’in üstlendiği; başrollerini Özge Gürel, Dağhan Külegeç, Fatma Toptas, Serkan Çayoğlu, Aras Aydın ve Nilperi Şahinkaya’nın bölüştüğü yeni gençlik dizisi Kiraz Mevsimi, kısa bir süre sonra  Fox TV’de yayına sokulacak.

Dizinin ana konusu şu şekilde: Genç popularite (moda) stilisti Öykü'nün veletlik aşkı Mete ve onun ortağı Ayaz arasında hayatını sürdürdüğü aşk ikilemi, canciğer dostu Şeyma'nın saklı oyunları ile ayrıntılarıyla içinden çıkılmaz 1 Durum edinir. Çapkın bekar Ayaz içinse Öykü'nün dünyasına girmek, kalbini kaptırma tehlikesi de bulunduran eğlendirici 1 oyundur. Öykü hayallerine erişmek için çabalarken, mahalle insan oğlunu dönüşüm rüzgarları ile savrulurlar. Kiraz Mevsimi, değişimin de dönemi olacaktır!

Kiraz Mevsimi Dizisi çok yakında Fox Tv ekranlarında olacak. Gelişmeleri takip etmek için sitemizi sıkça ziyaret ediniz...
Sponsorlu Bağlantılar
http://www.canliyayintvizle.net/2013/10/fox-tv.html

0 yorum:

Yorum Gönder