Popüler Yayınlard

Sayaç

Home » , , » Kiraz Mevsimi Ayaz Dinçer (Serkan Çayoğlu) Kimdir?

Kiraz Mevsimi Ayaz Dinçer (Serkan Çayoğlu) Kimdir?

Sponsorlu Bağlantılar
http://www.canliyayintvizle.net/2013/10/fox-tv.html

Kiraz Mevsimi Ayaz Dinçer Gerçek Adı, Kiraz Mevsimi Ayaz Kimdir, Kiraz Mevsimi Ayaz'ın Gerçek Adı Ne, Kiraz Mevsimi Serkan Çayoğlu Kimdir, Serkan Çayoğlu Biyografisi ve Fotoğrafları

Fox Tv ekranlarında başlayacak olan yeni gençlik dizisinde Ayaz karakteri ile karşımıza çıkacak olan Serkan Çayoğlu özellikle genç bayan izleyicilerin yakın ilgisiyle karşı karşıya kalacak gibi görünüyor. Kiraz Mevsimi Ayaz, 27 yaşında genç ve yakışıklı, atletik bir vucuda sahip başarılı bir mimardır. Yakın arkadaşı Mete ile birlikte bir mimarlık ofisi kuran Ayaz kısa zamanda önemli başarılar elde etmiştir. 8 yaşlarında babasını bir trafik kazasında kaybeden Ayaz, annesi Ender’in de işine yönelmesi ve onu ilgisiz bırakması sonucu mutsuz ve zor bir çocukluk geçirmiştir. Onu babaannesi büyütmüştür. Özellikle annesinin babasının ölümünden sonra yaşadığı ilişki ,annesiyle arasını daha da açar . Ukala gibi gözükse de özünde hassas ve duygusal biridir. Dış görünümüne önem veren,lüks yaşamayı seven, eğlenceli ve sosyal biridir. Günü birlik ilişkiler yaşayan, aşka bağlılığa inanmayan biri olmasına rağmen, Öykü'den ilk görüşte hoşlanır. Öykü bugüne kadar  karşılaştığı tüm kadınlardan çok farklı birisidir.

Serkan Çayoğlu Kimdir?

Serkan Çayoğlu Almanya doğmuş ve büyümüştür. Manken ve oyunculuk yapmaktadır. Üniversite ekonomi bölümünde okumuş ve eğitimini Almanya'da tamamlamıştır. Mankenliğe de orada başlamış aynı dönemde tiyatro oyunları ile oyunculuğa adım atmıştır. Birkaç sene önce İstanbul'a yerleşen Serkan Çayoğlu ilk önce burada modellik yapmayı düşünmüş. Daha sonra Ümit Çırak, Dolunay Soysert gibi isimlerden profesyonel oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuk kariyerine Zeytin tepesi dizisi ile adım atan Serkan Çayoğlu dizide mühendis Burak Altaylı karakterini canlandırdı.Hande Yener ile Ya Ya Ya adlı şarkının klibinde birlikte oldu. Şu sıralar Kiraz Mevsimi Dizisi Ayaz katakteri ile ekranlarda boy gösterecektir.

Serkan Çayoğlu Fotoğrafları
Sponsorlu Bağlantılar
http://www.canliyayintvizle.net/2013/10/fox-tv.html

1 yorum: