Popüler Yayınlard

Sayaç

Home » , , » Kiraz Mevsimi Öykü Acar (Özge Gürel) Kimdir?

Kiraz Mevsimi Öykü Acar (Özge Gürel) Kimdir?

Sponsorlu Bağlantılar
http://www.canliyayintvizle.net/2013/10/fox-tv.html

Kiraz Mevsimi Öykü Acar Kimdir? Kiraz Mevsimi Öykü Acar Gerçek Adı, Öykü Acar'ın Gerçek İsmi Nedir, Kiraz Mevsiminde Oynayan Öykü'nün Gerçek Adı Ne?

Fox Tv'nin yeni gençlik dizisi Kiraz Mevsimi çok yakında başlıyor. Kiraz Mevsimi Oyuncuları hakkkında biraz detaylı bilgi vermek istedik. Kiraz Mevsimi dizisinde Öykü Acar karakterini canlandıracak olan oyuncu, genç ve güzel oyunculardan Özge Gürel'dir.
Kiraz Mevsimi Öykü henüz 22 yaşında olan tekstil ve moda tasarımı eğitimi alan, akıllı bir kızdır. Annesi Meral terzilik mesleği ile çocuklarını geçindirmektedir. Öykü'nün 15 yaşında Cem adında bir oğlan kardeşi vardır. Babası, Öykü henüz çocukken onları başka bir kadın için bırakıp gitmiş ve bir daha geri dönmemiştir. Yaşadığı bu travmadan sonra Öykü’nün herkese özellikle erkeklere güveni sarsılmış ve bu yaşına kadar hiç flörtü olmamıştır. Lise yıllarında tanışıp samimi olduğu şu zamanlarda üniversite arkadaşı olan Emre’nin aşkından bile bir haberdir.Mete’nin kardeşi olan Burcu en yakın dostudur. Öykü yetenekli ,doğal ,yardımsever ve dürüst bir genç kızdır. En büyük hayali ileride başarılı bir modacı olmak ve çocukluğundan beri aşık olduğu Mete ile evlenmektir.

Özge Gürel Kimdir?

Fox Tv Kiraz Mevsimi Dizisinde Öykü Acar karakteri ile ekranlarda olacak Özge Gürel 5 Şubat 1987 tarihinde İstanbul da doğmuştur. Genç ve güzel oyuncumuz Özge Gürel Silivrili bir ailenin kızıdır. Babası emekli, annesi ev hanımı Üç kız kardeşler, Kardeşlerinden biri Silivri'de butik işletiyor. Diğeri evli. Özge liseyi bitirene kadar Silivri'de yaşamış olan Özge Gürel, ailesinin en büyük hedefi kızlarının iyi eğitim görmesi ve iyi bir meslek sahibi olması ,oyunculukta başarılı bir kariyere sahip olma hedeflerinin olduğunu söylüyor.

Özge Gürel Beykent Üniversitesi'ne uluslararası ticaret bölümünü bitirmiştir. Silivri'de yaşarken oyunculuk ile herhangi bir hayali olmayan Özge o dönem kamera arkasıyla ilgilenmeye, önce oyunculuk sonra oyuncu yönetimi dersleri almaya başlamış. Özer Ferit'ten ders almaya başlayan başarılı oyuncu Özge Gürel İki-üç ders almış ve o sırada Kızım Nerede dizisinin deneme çekimlerine katılmıştır. İlk oyunculuk deneyimini bu dizi ile yapan güzel oyuncu Şu anda çok çalışıyor, dans ve şan dersi alıyor, diksiyon çalışıyor. Medcezir dizisinde Ada karakterini canlandırarak büyük beğeni toplayan Özge Gürel çok yakında Fox Tv ekranlarında başlayacak olan Kiraz Mevsimi dizisinde Öykü karakteri ile yeniden izleyenlerin karşısına çıkacaktır.

Özge Gürel Fotoğrafları

Sponsorlu Bağlantılar
http://www.canliyayintvizle.net/2013/10/fox-tv.html

0 yorum:

Yorum Gönder